Please choose your preferred language

English Afrikaans

Po wstrząsach na świecie w ciągu ostatnich dwóch lat i z poczuciem normalności na horyzoncie, wiele osób cieszy się na spotkanie z przyjaciółmi i rodziną w tym sezonie świątecznym. Po zmianie priorytetów ludzie poszukują bardziej zrównoważonych prezentów, które są korzystne zarówno dla odbiorcy, jak i dla naszej planety. Mając to na uwadze, marka Esse, opierając się na badaniach nad mikrobiomem, stworzyła pakiet prezentowy, który w naturalny i zrównoważony sposób przywraca skórze równowagę.

Esse produkuje zaawansowane organiczne i probiotyczne produkty do pielęgnacji skóry w sposób, który jest etyczny i zrównoważony dla środowiska, zaangażowanych osób i konsumentów. Zniszczenia ostatnich kilku miesięcy wywołały pozytywny trend w odbudowywaniu więzi ludzkości z naturą. Wzrosło zaangażowanie w poprawę stanu Ziemi przy jednoczesnej poprawie stanu jednostki – zgodnie z podstawowymi wartościami Esse.

Ten limitowany pakiet upominkowy zawiera Esse Sensitive Cleanser, Sensitive Toner, Nourish Moisturiser, Resurrect Serum i Protect Oil w jednym wygodnym opakowaniu. Wszystkie pięć produktów jest w idealnych rozmiarach do 30-dniowego stosowania – oferują bogate rozmiary podróżne lub są idealne dla kogoś, kto chce rozpocząć swoją przygodę z Esse.

1.Odżywia skórę

Na całym świecie, w ciągu ostatnich kilku miesięcy, doświadczaliśmy stresu i niepokoju w jakiejś formie. Może to być szkodliwe dla zdrowia skóry, ale zamiast próbować ukryć to za pomocą niekończących się produktów, Esse zachęca do rewitalizacji skóry. Tak jak ludzkość odnajduje równowagę z naturą, tak ważne jest, aby przywrócić naturalną równowagę mikrobiologiczną skóry.

Limitowane opakowanie prezentowe Esse oferuje ultra delikatną gamę produktów zaprojektowanych w celu wzmocnienia funkcji bariery ochronnej i wspierania zdrowego mikrobiomu skóry. Produkty zawierają pre- i probiotyki, mają zrównoważone pH i nie zawierają ostrych konserwantów ani syntetycznych składników chemicznych.

 

2.Etyczny prezent

Nastąpił zdecydowany spadek nastawienia na zysk, w którym ludzie są zachęcani do ciągłego kupowania i unowocześniania, bez zastanawiania się nad konsekwencjami. Dzisiejszy konsument jest o wiele bardziej świadomy; chce wiedzieć, że produkt, z którym się sprzymierza, ma wspólną wizję chronionego środowiska. Wierny swojej formie, Pakiet prezentowy Esse został stworzony w sposób zrównoważony, neutralny pod względem emisji dwutlenku węgla, od początku do końca. Sam produkt Esse jest organiczny, biodegradowalny, wegański i nie jest testowany na zwierzętach, więc każda zakupiona paczka przynosi obdarowanej osobie tylko dobrą nowinę, podczas gdy opakowanie jest w pełni nadające się do recyklingu i neutralne dla plastiku.

3.Idealne opakowanie na podróż

To rozkosznie kompaktowe 30-dniowe opakowanie jest nie tylko doskonałym prezentem świątecznym, ale także idealnym opakowaniem podróżnym. Kiedy granice znów się otwierają, a ludzie są podekscytowani odkrywaniem świata po tak ograniczonych możliwościach przemieszczania się, ten sezon świąteczny będzie prawdopodobnie skupiony na przygodzie.

 

4.Stosunek jakości do ceny

Unikalna konstrukcja tego 30-dniowego prezentowego opakowania oznacza, że konsumenci otrzymują więcej produktów Esse za mniejszą cenę! Pięciopak produktów Esse Sensitive został specjalnie stworzony, aby wystarczyć na cały miesiąc – to idealny czas, aby zacząć dostrzegać niesamowite rezultaty rewitalizacji skóry.

5.Posiada wszystkie zalety Esse

Esse stało się liderem w dziedzinie technik rewildingowych poprzez przywracanie mikrobiomu skóry za pomocą probiotyków i zielonej chemii. Korzyści dla skóry obejmują:

– Poprawę nawilżenia, dzięki czemu skóra jest gładsza i bardziej miękka.

– Uspokojenie skóry wrażliwej i zmniejszenie zaczerwienienia.

– Ochrona skóry przed zanieczyszczeniami i patogenami.

– Poprawa elastyczności skóry i zmniejszenie widoczności zmarszczek.

– Dążenie do bardziej zrównoważonego i chronionego mikrobiomu skóry.

Limitowana edycja Pakietu Prezentowego będzie dostępna u wszystkich dystrybutorów Esse oraz w odpowiednich sklepach internetowych. ww.esseskincare.com.pl