Please choose your preferred language

English Afrikaans

ROZŚWIETLENIE SKÓRY

Warstwa zapewniająca lekkie lub średnie krycie z naturalnym, rozświetlającym wykończeniem. Lekka formuła pozostawia skórę przejrzystą i promienną, jednocześnie nawilżając i wzmacniając funkcję bariery.

PRZYJAZNY DLA MIKROBIOMU

Wzmocnij mikrobiom skóry dzięki składnikom pre- i probiotycznym. Udowodniono, że wzmacnia funkcję barierową i przyczynia się do utrzymania zdrowego mikrobiomu skóry, podkład nie zanieczyszcza skóry szkodliwymi składnikami często kojarzonymi z kosmetykami kolorowymi.

SPF 30 – NATURALNA OCHRONA SKÓRY

Zapewniamy Cię na więcej niż jeden sposób. Dzięki SPF 30 i szeregowi przeciwutleniaczy jest to najbardziej naturalny sposób na uzyskanie ochrony przed słońcem, agresorami środowiskowymi i zanieczyszczeniami związanymi ze stylem życia.

CERTYFIKOWANY ORGANICZNY

Podkład nie jest bardziej naturalny niż ten – certyfikowany zgodnie z normami ekologicznymi COSMOS przez Ecocert oznacza, że ​​nie zanieczyszczasz skóry szkodliwymi toksynami, które mają wpływ zarówno na skórę, jak i na organizm. (logo)

WEGAŃSKIE I WOLNE OD Okrucieństwa

Akredytowany wegański i wolny od okrucieństwa, ponieważ zależy nam tak samo jak Ty.

IDEALNY DLA SKÓRY WRAŻLIWEJ

Bezzapachowy i wypełniony probiotykami wzmacniającymi skórę, jest to wszechstronny, najlepszy podkład do uspokojenia, ochrony i wzmocnienia wrażliwej skóry.

JAKI JEST TWÓJ NUMER?

Kluczem do pięknie naturalnego podkładu jest perfekcyjne dopasowanie kolorów, z 10 odcieniami do wyboru, które idealnie pasują do każdego odcienia skóry.