Please choose your preferred language

English Afrikaans

Jeden z naszych popisowych produktów – Omega Moisturiser – nadal pozostaje ulubionym produktem. Jego nawilżająca formuła Omega- 3 została ulepszona dzięki włączeniu probiotyków.

Aby uhonorować ten produkt, wprowadziliśmy limitowaną edycję w formie pojedynczego opakowania, oczywiście obok naszego tradycyjnego pięciopaku. Opakowanie pojedyncze jest idealne na prezent, jako dodatek do zabiegu na twarz lub jako próbka nowego kremu nawilżającego i bez konieczności inwestowania w opakowanie pięciopakietowe.

 

Dlaczego kwasy omega są ważne dla skóry?

Nasza współczesna dieta jest uboga w oleje omega. Oleje te nie są tak stabilne jak oleje nasycone i często są usuwane z produktów, aby wydłużyć ich trwałość. Wiele objawów niedoboru kwasów omega pojawia się na skórze, a produkty nawilżające omega uzupełniają poziom tych niezbędnych kwasów tłuszczowych w komórkach skóry. Oleje te odżywiają również dobroczynne mikroby skóry, wspierając proces rewitalizacji i dążąc do stworzenia zdrowego, ochronnego i nawilżającego mikrobiomu.

 

Jakie są inne korzyści płynące ze stosowania Esse Omega Moisturisers?

Nasze produkty nawilżające przyjazne mikrobiomowi przynoszą kilka dodatkowych korzyści.

 

– Zawierają prebiotyki, które wspierają zdrowy mikrobiom.

– Oleje Omega uzupełniają ubytki w skórze i wspomagają regenerację komórkową.

– Zawierają antyoksydanty, które chronią przed wolnymi rodnikami.

– Zgodnie z etosem Esse, Omega Moisturisers są certyfikowane jako organiczne, wegańskie i wolne od okrucieństwa.

 

Jakie są 3 produkty Esse Omega Moisturisers?

Gama Omega Moisturiser zawiera trzy opcje – Light, Deep i Rich. Limitowane, pojedyncze opakowanie o pojemności 10 ml jest dostępne we wszystkich trzech opcjach, z których każda zapewnia stopień odżywienia dostosowany do różnych typów skóry:

 

  1. Omega Light Moisturiser

Krem nawilżający o lekkiej konsystencji, przeznaczony do skóry młodej lub tłustej. Lekki krem nawilżający jest pełen składników aktywnych, w tym wysokiego poziomu kwasów Omega-3. Poziom odżywienia jest starannie dobrany, aby pozostawić matowy efekt, zapewniając jednocześnie nawilżenie, którego potrzebuje młoda lub tłusta skóra.

 

  1. Omega Deep Moisturiser

Głęboko nawilżający krem został opracowany z myślą o skórze normalnej i mieszanej. Zapewnia zrównoważone odżywianie, nie obciążając skóry olejami, a jednocześnie dostarczając wysoki poziom kwasów omega. Działa jako idealna baza pod makijaż, chroniąc skórę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

 

  1. Omega Rich Moisturiser

Ten bogaty krem nawilżający dostarcza wysoki poziom kwasów Omega-3, zapewniając dodatkowe odżywienie, którego potrzebuje skóra dojrzała i sucha. Bogaty krem nawilżający naprawia szkody wyrządzone przez słońce i zapewnia wsparcie prebiotycznego mikrobiomu, jednocześnie zwiększając gładkość skóry i czyniąc ją bardziej miękką w dotyku.

 

Aby dowiedzieć się więcej o naszych nawilżaczach Omega i innych bioklinicznych produktach do pielęgnacji skóry, odwiedź stronę www.esseskincare.com.pl