Please choose your preferred language

English Afrikaans

Etyka

CERTYFIKAT ORGANICZNY

Esse od samego początku spełnia standardy Ecocertorganic.

Ecocert reguluje używane przez nas opakowaniA. Dba o to, by materiały, z których korzystamy były bezpieczne dla konsumenta i nie przedostawały się do produktu w miarę upływu czasu. Nadzorują również możliwość recyklingu opakowań.

WOLNE OD OKRUCIEŃSTWA

Nie testujemy naszych produktów na zwierzętach i nie pozyskujemy składników od dostawców, którzy to robią. Istnieje wiele alternatyw dla wykorzystywania zwierząt w badaniach. Nasze produkty są testowane na ochotnikach.

Esse należy do programu PeTA dla firm wolnych od okrucieństwa i jest akredytowana jako firma wolna od okrucieństwa na PeTA.org.

Esse jest również akredytowana przez Beauty Without Cruelty, organizację zajmującą się prawami zwierząt, której głównym celem jest edukacja i informowanie opinii publicznej o wykorzystywaniu, znęcaniu się i cierpieniu zwierząt.

VEGAN

Esse jest akredytowane przez The Vegan Society. Oznacza to, że w naszym asortymencie nie są używane żadne produkty pochodzenia zwierzęcego.

W naszej linii produktów do pielęgnacji skóry nie stosujemy JAKICHKOLWIEK produktów pochodzenia zwierzęcego … nawet bez wosku pszczelego.

NEUTRALNY DWUTLENEK WĘGLA

Esse co roku walczy o zminimalizowanie emisji dwutlenku węgla. Corocznie kontrolujemy nasze zużycie energii, aby upewnić się, że jesteśmy tak wydajni, jak to tylko możliwe, i że nadal się doskonalimy. Jednak nikt nie jest doskonały, więc Esse kupuje kredyty węglowe, aby zrównoważyć emisje dwutlenku węgla firmy. Możesz dowiedzieć się więcej o naszym wybranym programie kompensacji emisji dwutlenku węgla tutaj.